אודות

תשמעו סיפור –

היינו שתי חברות שסיימו לימודי כלכלה באוניברסיטה. סידרו לה עבודה בבנק ואני ממש קינאתי בה. בעודי עוברת ממקום עבודה אחד למשנהו, מחפשת את המשרה הנכספת, אני מספרת לה שהתחלתי לעבוד במקום חדש, קרוב לבית, משכורת בסדר ונתנו לי גם אופציות. "אה, זה שטויות" היא אומרת לי "גם לנו נותנים בבנק, לא ממש יוצא מזה כסף, זה סתם שטויות", האמנתי לה, בכל זאת עובדת בנק.

קרא עוד

מי ידע אז מה זה סטארט אפ?

הי, שמי שולי אוזן,

התמזל מזלי להיות חלק מהגרעין הראשוני של חברות סטארט אפ שהצליחו בגדול: גלילאו שנמכרה ל MARVEL  ב-2.7B  דולר, ואנאפורנה שנמכרה ל AMAZON  ב-370M דולר. לימים ייעצתי לסטארט-אפים נוספים ועבדתי בכמה מהם, חלקם לא הצליחו ואחרים אני מקווה בדרך…

מה הפך את "זה" להצלחה? ומהי בכלל הצלחה – האם זה רק הכסף? והאם הכסף הוא תוצאה או שהוא היעד ? האם זה מזל או עבודה קשה? האם במקרה נקלעתי לסיטואציה?  

היו אלה שנים נפלאות של גילוי, צמיחה ובנייה, התפתחות אישית ומקצועית שהמציאות העניקה / "כפתה" עלינו כיחידים וכצוות. עבדנו מאוד קשה, שילמנו מחירים לא פשוטים ברמה האישית.  בעבודה היומיומית צעקות, ויכוחים, צחוק, התפעלות ודמעות התערבבו זה בזה לעיתים קרובות, וכל זה לשמחתנו נשא פרי. טעם ההצלחה היה מתוק וממכר ותופעות הלוואי לא אחרו להגיע.

ואחרי לא מעט שנים כסמנכ"ל כספים (לעיתים גם  HR במקביל) בסביבה אינטנסיבית, מאתגרת, כמעט ממכרת אך לא ממש מאוזנת, החלטתי לארוז את כל הניסיון , התובנות והכלים שרכשתי עם השנים בעולם ההי-טק ומחוצה לו (כולל אימון , גישור, הנחיית קבוצות, צילום, הוראת דרך ועוד) ולהעבירם הלאה.

המומחיות שלי באה מתוך הבנת הקשיים של מנהלים בארגון, הן ברמות הבכירות והן של עובדים מן השורה. אני מגיעה מהסביבה הזו, חייתי אותה יום-יום במשך למעלה מ 25 שנים, אני יודעת היטב איך זה נראה, מרגיש ונשמע.

מכירה היטב את הקשיים שכמעט כולנו פוגשים כמו: הרצון להצליח, הלחץ להספיק, הצורך לרצות אחרים, עמידה ביעדים, פוליטיקה ארגונית, כשלים בתקשורת, פחד משינויים, קנאת סופרים ואלה שפחות סופרים, תסכול, ההתנגשות שבין עבודה לבית, תחושה שהזמן בורח ולא ככה אני באמת רוצה לחיות… וגם את הצדדים הפרקטיים של הקמת סטארט אפ ובניית התשתיות שיביאו אותו להצלחה.

אז איך מתמודדים עם הקשיים? לדעתי, זה בעיקר תלוי בתשובה לשאלה "מה אני רוצה"?

אני מאמינה שחידוד הרצון ודיוקו הוא הצעד הראשון במסע, כדי להבין. להבין מי אני באמת, מה אני רוצה, לאן אני רוצה להגיע, מה מניע אותי, מה מונע בעדי, מה חשוב לי , מה באמת נכון לי וכו' ואחרי שנחדד את המה, נבנה יחד את האיך ומתי .

סומכת עליך שאת/ה יכול/ה, סומכת על עצמי שיש לי את כל מה שצריך כדי לסייע לך להגיע ליעדים שלך.

מי אני

מאמנת אישית, מנטורית ליזמים ולמנהלים, צלמת, מדריכת טיולים, כותבת שירים

שולי אוזן

מה למדתי

תואר ראשון (ב.א.) בכלכלה- אוניברסיטת חיפה
רואת חשבון CPA – אוניברסיטת חיפה
מיזוגים ורכישות – אוניברסיטת תל אביב
שוק ההון ותורת ההשקעות – אוניברסיטת תל אביב
קורס לדירקטורים בחברות ציבוריות ופרטיות – המרכז הישראלי לניהול
הנחיית קבוצות – מכללת גישות
גישור ופרקטיקום – גבים
אימון – Co Active Training Institute (CTI) 

מה עוד למדתי

מורת דרך מוסמכת – בית הספר לתיירות של אוניברסיטת חיפה
בריאות תנועתית – המרכז לרפואת הרמב"ם
צילום בסיסי
צילומי נוף, צילומי תרבויות, צילום יצירתי, צילום תיעודי
צילומי זריחה ושקיעה, צילומי לילה
עריכת וידיאו
מקצועות הרדיו

במה אני עוסקת

אימון אישי
מנטוריג ליזמים ולמנהלים

במה עוד אני עוסקת

צילום אמנותי
ימי צילום חווייתיים 
סדנאות להתפתחות אישית
הדרכת טיולים
דירקטורית בחברות ציבוריות 

מה לקוחות כותבים עלי